Kolonie i obozy sportowe

Aktywny wypoczynek w górach

Po czasie wytężonej nauki warto pomyśleć o chwili odpoczynku. Doskonałym wyborem będzie wyjazd na krótkie wczasy w górach. Pobyt w odmiennym miejscu pozwoli wam oderwać swoje umysły od ciągłej nauki oraz odpocząć w przyjaznym środowisku, które zapewnia Kotlina Kłodzka. Jednocześnie gwarantujemy, że nie uda wam się zaznać nudy, ponieważ zapewnimy szeroki wybór spośród mnóstwa różnych zajęć oraz aktywności. Znajdujące się w miejscowości Stronie Ślaskie nasze dwa ośrodki wypoczynkowe zachęcają do wypoczynku i miłego spędzenia czasu. Menos (posiadający ponad 70 miejsc noclegowych) to bardzo dobra propozycja dla kolonii i obozów sportowych. Bliskość Hali Sportowej oraz Basenu Krytego pozwala spędzić każdą chwilę na aktywnym wypoczynku. Zawsze można również wybrać się w pobliskie góry.

Menos oferuje 22 pokoje 3-osobowe z łazienkami, TV oraz WiFi. W ramach pobytu zapewniamy również wyżywienie – nasza smaczna kuchnia jest już znana wielu stowarzyszeniom sportowym, które są częstymi bywalcami naszego obiektu.

Bolko (posiadający 80 miejsc) to 22 pokoje 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowe z łazienkami oraz typu studio. Każdy pokój jest wyposażony w TV Led oraz WiFi. Ponadto w tym ośrodku znajduje się świetlica, stół bilardowy oraz stół do tenisa. Na zewnątrz można miło spędzić czas przy wydzielonym miejscu na ognisko lub na boisku do piłki siatkowej. Bolko jest położony około 1 km do Zalewu w Starej Morawie, skąd roztacza się piękny widok na niskie góry.

Nasza oferta dla kolonii, obozów letnich, a także zorganizowanych wycieczek:

MENOS: nocleg + 3 posiłki - 70 zł nocleg + 2 posiłki (śniadanie + obiadokolacja) - 60 zł

BOLKO: nocleg + 3 posiłki - 65 zł nocleg + 2 posiłki (śniadanie + obiadokolacja) - 56 zł