Indywidualne pakiety noclegowe

Przedstawiamy doskonałą propozycję dla Wszystkich, którzy szukają miejsca na wypoczynek w górach połączony z aktywnością ruchową. To właśnie do Was kierowana jest nasza oferta indywidualna - dla osób zmierzających do Kotliny Kłodzkiej w małych grupach, w towarzystwie najbliższych.

Miło nam, że zdecydowaliście, iż to właśnie Stronie Śląskie, zimą pobliska stacja narciarska Czarna Góra i być może Ośrodek Menos będą docelowym punktem Waszego wyjazdu.

Pozostawiamy do Waszej dyspozycji 22 pokoje z łazienkami. Pokoje są wyposażone w dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi, czajniki bezprzewodowe, kubeczki oraz ręczniki. Odwiedźcie nas i zobaczcie sami, że noclegi w Ośrodku Menos to wyjątkowy odpoczynek po dniu wypełnionym wrażeniami! Gorąco zachęcamy również do skorzystania z naszej wyśmienitej domowej kuchni. Serwowane przez nią dania są naszym atutem. Przekonajcie się o tym!

Na terenie obiektu mamy dużą wiatę grillową oraz miejsce na ognisko, które są doskonałym miejscem na spędzanie letnich wieczorów.

Przed obiektem można bezpiecznie zaparkować samochód bez dodatkowych opłat.

Zobacz pełną galerię oraz opis pokoi klikając w link ›.

Poznaj atrakcje Kotliny kłodzkiej klikając w link ›.

Cennik:

  • nocleg ze śniadaniem: 100-120 zł za osobę
    Dokładna cena z podanego zakresu zależy od terminu i długości pobytu.
  • obiad/obiadokolacja - 30 zł,
  • kolacja - 20 zł

Zapraszamy do wypełnienia formularza rezerwacji on-line - link u góry strony.