Pakiety noclegowe

Ośrodek doskonały dla sportowców. W przeciwległym kompleksie znajduje się hala sportowa, basen kryty z centrum odnowy biologicznej (sauna sucha, mokra, wanna z masażem wodnym). Z tylnej strony ośrodka, przy potoku Biała Lądecka znajduje się miejsce na ognisko. Od ponad 15 lat jesteśmy stałym ośrodkiem treningowym obozów sportowych trenujących grę w ping-ponga, kosza, piłkę nożną i ręczną, pływaków oraz tancerzy i narciarzy. Na terenie ośrodka dostępny bezprzewodowy internet.

 • Indywidualne pakiety noclegowe

  Przedstawiamy doskonałą propozycję dla Wszystkich, którzy szukają miejsca na wypoczynek w górach połączony z aktywnością ruchową. To właśnie do Was kierowana jest nasza oferta indywidualna - dla osób zmierzających do Kotliny Kłodzkiej w małych grupach, w towarzystwie najbliższych.

 • Noclegi dla grup zorganizowanych - wyjazdy integracyjne

  Do Waszej dyspozycji oddajemy 22 pokoje z łazienkami, które zapewnią nocleg dla 68 osób. Pokoje są wyposażone w TV LED oraz dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi. W obiekcie posiadamy salę na 60 osób, która wraz z naszą smaczną domową kuchnią stanowią doskonałą propozycje do wieczornego spędzenia czasu w towarzystwie kolegów z pracy czy też znajomych lub rodziny.

 • Noclegi dla obozów i kolonii sportowych

  Stanowimy doskonałą bazę na obozy sportowe i kolonie dla młodszych, jak również dla starszych zawodników różnych dyscyplin. 

 • Noclegi dla grup szkolnych i zielonych szkół

  Na dobre rozpoczęcie roku szkolnego lub po okresie wytężonej nauki warto pomyśleć o chwili relaksu - a każdy wie, że nie ma lepszego odpoczynku dla ucznia niż zielone szkoły! Nasza propozycja pozwoli uczniom oderwać swoje umysły od ciągłej nauki i nabrać energii przed kolejnymi zmaganiami. Gwarantujemy, że w trakcie wycieczki szkolnej w Kotlinie Kłodzkiej nie uda się nikomu zaznać nudy. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcjami naszego regionu.