Pakiet wakacyjny

Zapraszamy Państwa do Stronia Śląskiego na wypoczynek w górach u podnóża Masywu Śnieżnika, jesteśmy w Kotlinie Kłodzkiej pełnej atrakcji turystycznych, które możesz podejrzeć tutaj.

Stronie Śląskie to wiele sposobów aktywnego wypoczynku, w Gminie jest wyznaczonych 10 tras rowerowych wiodących górskimi dróżkami z pięknymi widokami, na terenie gminy jest również trasa rowerowa typu SingleTrack, która cieszy się dużą popularnością wśród rodzin. Relacje z tej trasy możesz zobaczyć tutaj. 

Jedną z głównych letnich atrakcji jest zalew w Starej Morawie, który jest zbiornikiem strzeżonym, wyposażonym w pełną infrastrukturę taką jak: natryski, toalety, boiska, plac zabaw, pomosty, rowery wodne.

W dni pochmurne należy zwiedzić jedną z najpiękniejszych jaskiń w tej części Europy - Jaskinię Niedźwiedzią w Kletnie,

a także Kopalnie Uranu oraz Kopalnie Złota w Złotym Stoku, która jest nieodzownym punktem każdej wycieczki po Kotlinie Kłodzkiej.

Jesteśmy doskonałym punktem wypadowym do tych wszystkich atrakcji ponieważ jesteśmy położeni w samym Stroniu Śląskim przy basenie krytym, z tyłu naszego obiektu płynie potok Biała Lądecka, jest to doskonałe miejsce do wypoczynku i rekreacji, nasza wiata grillowa doskonale sprawdza podczas wieczornych grillów i ognisk. Boisko do siatki pomaga urozmaicić czas naszym młodszym Gościom.

Wszystkie nasze pokoje są z łazienkami, TV i dostępem do WiFi.

Na miejscu przygotowujemy smaczne domowe posiłki dla naszych Gości. 

Proponujemy Państwu:

Pobyt 6 dniowy w Stroniu Śląskim (5 noclegów ze śniadaniem i obiadokolacją):

  • 750 zł – od osoby dorosłej
  • 550 zł – dzieci od 3 do 10 lat
  • za darmo – dzieci do 3 lat
  • każda kolejna doba to koszt 150 zł od osoby powyżej 10 lat i 110 zł od dzieci od 3 do 10 lat. 

Jeśli jesteś zainteresowany krótszym pobytem po prostu wypełnij formularz lub dokonaj rezerwacji na samej górze strony.

Czas obowiązywania oferty: 22.06.2024 – 30.08.2024 r.