Noclegi dla obozów i kolonii sportowych

Stanowimy doskonałą bazę na obozy sportowe i kolonie dla młodszych, jak również dla starszych zawodników różnych dyscyplin. Nasze bardzo bliskie sąsiedztwo (10 metrów) z halą sportową i basenem krytym oraz bardzo dobra kuchnia sprawia, że jesteśmy idealnym miejscem na zgrupowania zawodników trenujących pływanie, siatkówkę, piłkę ręczną, kosza, tenisistów, tancerzy, zawodników trenujących sztuki walki i inne dyscypliny. Ok 1,5 km od nas jest Orlik, który może posłużyć na treningi piłki nożnej. Zimą jesteśmy doskonałym punktem wypadowym dla narciarzy. Ośrodek Czarna Góra - największy ośrodek w tej części Polski, oddalony jest od nas o 5 km.

Nasza smaczna kuchnia jest już znana wielu stowarzyszeniom sportowym, które są częstymi bywalcami naszego obiektu.

Do Waszej dyspozycji oddajemy 22 pokoje z łazienkami, które zapewnią nocleg dla 68 osób. Pokoje są wyposażone w TV LED oraz dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi.

wiata idealna na kolonie i obozy
duża stołówka idealna na kolonie, oraz obozy

Na ogrodzonym terenie mamy dużą wiatę grillową oraz miejsce na ognisko.

Przed obiektem można bezpiecznie zaparkować autokar bez dodatkowych opłat.

Zobacz pełną galerię oraz opis pokoi klikając w link ›.

Poznaj atrakcje Kotliny kłodzkiej klikając w link ›.

Ceny:

  • W okresie letnim:
    nocleg + 3 posiłki: 80-90 zł (w zależności od wielkości i długości pobytu)
  • W okresie zimowym:
    nocleg + 3 posiłki: 95-105 zł (w zależności od wielkości i długości pobytu)

Na każde 15 osób, 1 osoba gratis !!!

Oferta dotyczy minimum 30 osób na pobyt minimum 6 dni.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania lub skorzystaj z formularza rezerwacji online - link u góry strony.

 

 

Aktywny wypoczynek w górach

Po czasie wytężonej nauki warto pomyśleć o chwili odpoczynku. Doskonałym wyborem będzie wyjazd na krótkie wczasy w górach. Pobyt w odmiennym miejscu pozwoli wam oderwać swoje umysły od ciągłej nauki oraz odpocząć w przyjaznym środowisku, które zapewnia Kotlina Kłodzka. Jednocześnie gwarantujemy, że nie uda wam się zaznać nudy, ponieważ zapewnimy szeroki wybór spośród mnóstwa różnych zajęć oraz aktywności. Znajdujące się w miejscowości Stronie Ślaskie nasze dwa ośrodki wypoczynkowe zachęcają do wypoczynku i miłego spędzenia czasu. Menos (posiadający ponad 70 miejsc noclegowych) to bardzo dobra propozycja dla kolonii i obozów sportowych. Bliskość Hali Sportowej oraz Basenu Krytego pozwala spędzić każdą chwilę na aktywnym wypoczynku. Zawsze można również wybrać się w pobliskie góry. Menos oferuje 22 pokoje 3-osobowe z łazienkami, TV oraz WiFi. W ramach pobytu zapewniamy również wyżywienie – nasza smaczna kuchnia jest już znana wielu stowarzyszeniom sportowym, które są częstymi bywalcami naszego obiektu. Bolko (posiadający 80 miejsc) to 22 pokoje 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowe z łazienkami oraz typu studio. Każdy pokój jest wyposażony w TV Led oraz WiFi. Ponadto w tym ośrodku znajduje się świetlica, stół bilardowy oraz stół do tenisa. Na zewnątrz można miło spędzić czas przy wydzielonym miejscu na ognisko lub na boisku do piłki siatkowej. Bolko jest położony około 1 km do Zalewu w Starej Morawie, skąd roztacza się piękny widok na niskie góry.