Noclegi dla obozów i kolonii sportowych

Zatrzymaj się i sprawdź obiekt Menos - ośrodek oferujący noclegi na kolonie sportowe w kotlinie kłodzkiej, a oszałamiająca naturalna sceneria stanowi idealne tło do zajęć na świeżym powietrzu.


Należy zaznaczyć, że obiekt spełni się również jako ośrodek wypoczynkowy na obozy sportowe w stroniu śląskim. Bardzo bliskie sąsiedztwo (około 10 metrów) hali sportowej i basenu krytego, sprawia że jest to najlepsze miejsce na zgrupowania dla tych początkujących jak i zaawansowanych sportowców, których pasją jest m.in.: pływanie, piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, tenis, sztuki walki a nawet taniec. Ok 1,5 km od nas jest Orlik, który może posłużyć na treningi piłki nożnej. Zimą jesteśmy doskonałym punktem wypadowym dla narciarzy. Ośrodek Czarna Góra - największy ośrodek w tej części Polski, oddalony jest od nas o 5 km.

wiata idealna na kolonie i obozy
duża stołówka idealna na kolonie, oraz obozy

Nasza smaczna kuchnia domowa jest dodatkowym atutem i powodem by oferta na noclegi na treningowy obóz sportowy w stroniu śląskim była strzałem w dziesiątkę! Do Waszej dyspozycji oddajemy 22 pokoje z łazienkami przeznaczone dla 68 uczestników zgrupowania. Zostały one wyposażone w dostęp do bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Ośrodek Menos zapewnia komfortowe zakwaterowanie które wzmocni Twój trening sportowy i zjednoczy zespół.


Jesteśmy odpowiednio przygotowani by zapewnić Wam bezpieczny i atrakcyjny pobyt, dlatego też na ogrodzonym terenie udostępniamy dla Was dużą wiatę grillową oraz miejsce na ognisko, które jest jedną z opcji na uatrakcyjnienie czasu wolnego dla uczestników jak i kadry trenerskiej/wychowawczej.


Przy Ośrodku Menos znajduje się monitorowane, bezpłatne miejsce parkingowe dla autokaru.


Zobacz pełną galerię oraz opis pokoi klikając w link ›.

Poznaj atrakcje Kotliny kłodzkiej klikając w link ›.


Cennik świadczonych usług noclegowych:

  • W okresie letnim:
    nocleg + 3 posiłki: 110 – 120zł (w zależności od wielkości grupy i długości pobytu)
  • W okresie zimowym:
    nocleg + 3 posiłki: 120 – 130zł (w zależności od wielkości grupy i długości pobytu)

Na każde 15 osób, 1 osoba gratis !!!


Oferta dotyczy minimum 30 osób na pobyt minimum 5 dniowy.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania lub skorzystaj z formularza rezerwacji online - link u góry strony.

 

 

Aktywny wypoczynek w górach

Po czasie wytężonej nauki warto pomyśleć o chwili odpoczynku. Doskonałym wyborem będzie wyjazd na krótkie wczasy w górach. Pobyt w odmiennym miejscu pozwoli wam oderwać swoje umysły od ciągłej nauki oraz odpocząć w przyjaznym środowisku, które zapewnia Kotlina Kłodzka. Jednocześnie gwarantujemy, że nie uda wam się zaznać nudy, ponieważ zapewnimy szeroki wybór spośród mnóstwa różnych zajęć oraz aktywności. Znajdujące się w miejscowości Stronie Ślaskie nasze dwa ośrodki wypoczynkowe zachęcają do wypoczynku i miłego spędzenia czasu. Menos (posiadający ponad 70 miejsc noclegowych) to bardzo dobra propozycja dla kolonii i obozów sportowych. Bliskość Hali Sportowej oraz Basenu Krytego pozwala spędzić każdą chwilę na aktywnym wypoczynku. Zawsze można również wybrać się w pobliskie góry. Menos oferuje 22 pokoje 3-osobowe z łazienkami, TV oraz WiFi. W ramach pobytu zapewniamy również wyżywienie – nasza smaczna kuchnia jest już znana wielu stowarzyszeniom sportowym, które są częstymi bywalcami naszego obiektu. Bolko (posiadający 80 miejsc) to 22 pokoje 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowe z łazienkami oraz typu studio. Każdy pokój jest wyposażony w TV Led oraz WiFi. Ponadto w tym ośrodku znajduje się świetlica, stół bilardowy oraz stół do tenisa. Na zewnątrz można miło spędzić czas przy wydzielonym miejscu na ognisko lub na boisku do piłki siatkowej. Bolko jest położony około 1 km do Zalewu w Starej Morawie, skąd roztacza się piękny widok na niskie góry.

 

Noclegi dla kolonii i obozów sportowych różnych dyscyplin

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegową dla grup, kolonii i obozów sportowych różnych dyscyplin.