Noclegi dla obozu piłkarskiego w Stroniu Śląskim (Kotlina Kłodzka)

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej dla obozu piłkarskiego. Specjalnie dla grup piłkarskich przygotowaliśmy wygodne i przestronne pokoje, które zapewnią komfortowy wypoczynek po treningach i meczach. W Ośrodku Turystycznym Menos oferujemy 22 pokoje dla maksymalnie 68 osób! Smaczna domowa kuchnia, doskonała lokalizacja w centrum Stronia Śląskiego, bliskość hal sportowych i siłowni oraz atrakcyjne ceny, to jedne z naszych wielu zalet!

Dlaczego warto skorzystać z oferty noclegów dla obozu piłkarskiego w Stroniu Śląskim?

Pomysł i realizacja wyjazdu na Ziemie Kłodzką to świetny wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie dobrą lokalizację, smaczne jedzenie, dobrą bazę treningową oraz niesamowite widoki i liczne atrakcje turystyczne w pobliżu. Goście zachwycają się pięknem Sudetów i ich malowniczymi krajobrazami.

Przy Ośrodku Menos ulokowany jest Stroński Park Aktywności – składa się on z hali sportowej o wymiarach 30x18 metrów, basen 25m, sauna, jacuzzi, ścianki wspinaczkowe i wiele innych. W Stroniu Śląskim jest również zespół boisk Orlik z boiskiem trawiastym o wymiarach 30x60, boiskiem uniwersalnym ze sztuczną nawierzchnią, bieżnią oraz torem do skoków w dal.

Dla tych, którzy oczekują czegoś więcej – kilka minut od pensjonatu znajduje się siłownia – Huta Sylwetki. Można tam wykupić pojedyncze wejście jak i pakiet treningowy z trenerem.

Dla naszych gości przygotowaliśmy zbiór najlepszych atrakcji turystycznych w Stroniu Śląskim i okolicy!

 Noclegi dla obozu piłkarskiego Kotlina Kłodzka

Oferta noclegowa dla obozu piłkarskiego z pełnym wyżywieniem

Dbając o udany pobyt drużyn, kolonii, grup i obozów piłkarskich przygotowaliśmy ofertę pod oczekiwania naszych Klientów. Pakiet noclegowy, którego priorytetem są treningi, zawiera pełne wyżywienie tj.: śniadanie, obiad + podwieczorek oraz kolacje.

Ilość osób

Długość pobytu

Cena za noc/osoba

>30

do 5 dób

130 zł

>30

powyżej 5 dób

120 zł

Na każde 15 osób, 1 osoba gratis.

Jeśli natomiast szukają Państwo noclegów dla obozu piłkarskiego, który oferuje coś więcej niż bazę noclegową i jedzenie, nasz obiekt będzie doskonałym wyborem! Posiadamy własną wiatę grillową, która jest w stanie zmieścić 50 osób! Dodatkowo można u nas zrobić szkolenie oraz skorzystać z ekranu i rzutnika. Dla gości, którzy nie są zmotoryzowani, oferujemy możliwość wynajmu busa z kierowcą! Dla chętnych organizujemy również wycieczki po okolicy oraz imprezy integracyjne.

Zalety noclegów dla obozu piłkarskiego w Ośrodku Menos

Nasz obiekt jest dobrze wyposażony, czysty i nowoczesny, gdzie Klient i jego zadowolenie jest priorytetem. Pokoje są zadbane i schludne – co potwierdzają opinie naszych gości. Poniżej przestawiamy najważniejsze zalety obiektu:

  • Pokoje z łazienkami
  • Czajnik bezprzewodowy w pokoju
  • Darmowe WiFi
  • Praktyczne wnętrza, które bez problemu pomieszczą stroje treningowe
  • 22 pokoje dla maksymalnie 68 osób
  • Pyszna domowa kuchnia
  • Duża wiata grillowa z miejscem na ognisko
  • Boisko do siatki na terenie zielonym
  • Trampolina
  • Rzutnik z ekranem i sprzętem nagłaśniającym

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych noclegów dla obozu piłkarskiego. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz miłą atmosferę, która sprawi, że pobyt w naszym obiekcie będzie niezapomnianym przeżyciem.